top of page

НАШІ ПОСЛУГИ

Послуги бухгалтера віддалено

Перелік послуг, які надає бухгалтер віддалено, досить широкий. Основна відмінність у тому, що бізнес оплачує конкретний результат, необхідний компанії, а не процес, який може тривати нескінченно!

Формування звітності на підставі даних клієнта

віддалений бухгалтер на підставі інформації, внесеної до бази клієнта, формує податкову, статистичну та фінансову звітність у строки визначені законодавством для подання такої звітності. Бухгалтер відповідає за правильність та достовірність звітності, а також за своєчасність її подання. Для ФОП платників єдиного податку деяких груп таку звітність необхідно подавати один раз на рік. Цю звітність також допоможе сформувати бухгалтер і сам її відправить через електронний кабінет платника податків, або підготувати звіт для подачі і передати клієнту.

Безпосереднє ведення бухгалтерського обліку

і тут функції віддаленого бухгалтера переважно збігаються зі штатним бухгалтером. Основною перевагою такого бухгалтера в тому, що він у жодному разі не єдиний «на всі випадки життя», завжди це команда фахівців, які готові якісно і швидко бути «на зв'язку» з клієнтом 24/7.

Консультування з оподаткування та обліку

це може бути у вигляді абонентського обслуговування, свого роду «безліміт», коли будь-яку кількість разів з будь-яких питань, пов'язаних з обліком та оподаткуванням клієнт звертається за консультацією. Інший варіант – консультація з одного (кілька) питань індивідуального характеру. Такі консультації є доречними, коли необхідно, наприклад, отримати «потрібну» індивідуальну податкову консультацію або певне роз'яснення. Дуже зручно для клієнтів, які не хочуть «світитися одразу» перед органами контролю.

 

Побудова облікової системи бізнесу

ця послуга, як правило, є цілим проектом. Віддалений бухгалтер вивчає структуру бізнесу, описує, систематизує, синхронізує та стандартизує ділянки обліку. Рекомендує під потреби клієнта облікову програму, стає тим, хто зможе «перекласти» з бухгалтерської на мову програмістів запити бізнесу, супроводжує бізнес у процесі впровадження цієї системи її доопрацювання та налаштування.

Підготовка пакетів документів для зовнішніх користувачів

наприклад для кредитування або участі в тендерах на стороні учасника, для проведення реорганізації суб'єктів господарювання тощо.

Внутрішній аудит (ревізія) стану обліку бізнесу

бухгалтер проводить внутрішню перевірку (ревізію) обліку, виявляє проблемні місця, діагностує податкові ризики, дає рекомендації щодо покращення чи виправлення.

Кадровий облік та облік заробітної плати, військовий облік

ця ділянка обліку є досить складною та ресурсозатратною для бізнесу, дуже жорстко контролюється з боку перевіряючих органів. Єдиний бухгалтер на підприємстві, як правило, фізично не в змозі відстежити законодавство, що постійно змінюється. Віддати цю ділянку на аутсорсинг раціональне рішення для бізнесу, що бажає отримати найкращий результат за умовою оптимальних витрат.

bottom of page