top of page

ВАРТІСТЬ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ

Орієнтовну вартість послуг ви можете

переглянути в нашому прайсі.
 

Вартість залежить від системи оподаткування, обсягу господарських операцій, кількості

найнятого персоналу.
Ми дотримуємося індивідуального підходу до ціноутворення та максимально намагаємось оптимізувати Ваші витрати на систему обліку.

Юридичні особи

Єдиний податок юридичних осіб 3 група.

Без НДС. Без найманих працівників

від 5000 грн/місяць

Єдиний податок юридичних осіб 3 група. Без НДС. З найманими співробітниками до 5 осіб.

З поточною діяльністю*

від 6500 грн/місяць

Єдиний податок юридичних осіб 3 група. З ПДВ. З найманими працівниками до 5 осіб.

З поточною діяльністю*

від 8500 грн/місяць

Кожен новий співробітник

250 грн/місяць

Загальна система оподаткування юридичних осіб. Без ПДВ. З найманими працівниками до 5 осіб.

З поточною діяльністю*

від 10 000 грн/місяць

Загальна система оподаткування юридичних осіб. З ПДВ. З найманими працівниками до 5 осіб. З поточною діяльністю*

від 13 000 грн/місяць

Кожен новий співробітник

250 грн/місяць

*Вартість зазначена при обсязі документообігу: документи на реалізацію до 50 шт/місяць (включно); документи на надходження товарів (послуг) до 50шт/місяць (включно);
банківські документи до 100шт/місяць (включно) за умови повної автоматизації процесів.

Бухгалтерські послуги для юридичних осіб

Дуже умовно весь комплекс бухгалтерських послуг для юридичних осіб можна поділити на три блоки:

Послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання фінансової та податкової звітності

ці бухгалтерські послуги вміщують збирання, накопичення та реєстрацію інформації про господарську діяльність підприємств, складання фінансової, податкової звітності. Від рівня кваліфікації бухгалтера і дуже часто! від його особистих якостей, компетентних професійних суджень залежить, який облік буде в компанії, і що побачать користувачі. Фінансова звітність – це таке собі «обличчя успіху компанії» перед зовнішніми користувачами – банками, інвесторами, податковою службою. Аналізуючи та вивчаючи звітність, банки приймають рішення про кредитування, контролюючі служби оцінюють податкові ризики, інвестори обраховують прибутковість своїх вкладень.

Консультаційні послуги для юридичних осіб

ці бухгалтерські послуги вміщують, передусім, аналіз норм законодавства та його вплив, як на весь бізнес цілому, так й на окремі господарські операції. Бухгалтерів, які надають ці послуги іноді називають податковими консультантами. Дуже часто, щоб оцінити всі ризики для бізнесу від господарської операції, такі податкові консультанти аналізують величезну кількість нормативних актів від податкового кодексу до законодавства дозвільної системи, екологічного законодавства, галузеве законодавство, трудове тощо. Складно перебільшити важливість та цінність таких бухгалтерських послуг для юридичних осіб, бо ніщо так дорого не коштує бізнесу, як «дешевий» бухгалтер.

Інформатизація облікової системи бізнесу

цей блок бухгалтерських послуг для юридичних осіб дозволяє істотно скоротити час та ресурси компаній на збір, обробку, систематизацію облікових даних. І йдеться не тільки і не стільки про бухгалтерський облік, як про всю облікову систему компанії. Найбільш затребуваним для власників і керівників бізнесу є управлінський облік, який систематизує, акумулює інформацію про стан справ за всіма напрямками бізнесу та всіх учасників групи бізнесу. Сучасне програмне забезпечення дозволяє автоматизувати багато облікових процесів, створити базу для прийняття управлінських рішень. Але будь-яка облікова програма як хороший програмований калькулятор вимагає налаштування програмування. Рівень кваліфікації бухгалтера, який зможе реалізувати такий проект на практиці, безумовно, має бути вищим за користувача.

bottom of page