top of page

ВАРТІСТЬ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ

Орієнтовну вартість послуг ви можете

переглянути в нашому прайсі.
 

Вартість залежить від системи оподаткування, обсягу господарських операцій, кількості

найнятого персоналу.
Ми дотримуємося індивідуального підходу до ціноутворення та максимально намагаємось оптимізувати Ваші витрати на систему обліку.

Фізичні особи підприємці

Єдиний податок 1 група

від 1500 грн/місяць

Єдиний податок 2 група. Без найманих працівників

від 1500 грн/місяць

Єдиний податок 3 група. Без НДС. Без найманих працівників

від 2000 грн/місяць

Єдиний податок 3 група. З ПДВ. Без найманих працівників

від 3500 грн/місяць

Єдиний податок 3 група. З ПДВ. З найманими працівниками до 5 осіб.

З поточною діяльністю*

від 7000 грн/місяць

Кожен новий співробітник

250 грн/місяць

Загальна система оподаткування для фіз. осіб. Без ПДВ. З найманими працівниками до 5 осіб. З поточною діяльністю*

від 6500 грн/місяць

Загальна система оподаткування для фіз. осіб.

З ПДВ. З найманими працівниками до 5 осіб.

З поточною діяльністю*

від 8500 грн/місяць

Кожен новий співробітник

250 грн/місяць

Бухгалтерські послуги для ФОП

Незважаючи на те, що законодавство України не зобов'язує фізичних осіб – підприємців вести бухгалтерський облік та складати фінансову звітність, на практиці багато підприємців використовують цю можливість нарівні з юридичними особами. І це цілком зрозуміло, тому що за будь-якої форми організації, бізнес потребує обліку доходів, витрат, зобов'язань та активів. Послуги бухгалтера для ФОП успішно вирішують усі ці питання.

Бухгалтерію для фізичних осіб - підприємців

ведуть за тими самими стандартами бухгалтерського обліку, що й для юридичних осіб, використовуючи програмне забезпечення. На підставі даних бухгалтерії формуються регістри обліку, необхідність ведення яких для підприємців передбачено законодавством, а також податкова та управлінська звітність. Та й у банк за кредитом із записами у зошиті не підеш. Сам процес складання та подання податкової звітності у сучасних умовах постійних змін податкового законодавства потребує певних знань та відбирає значний час у підприємця, якщо він сам вирішить цим займатися.

Консультаційні бухгалтерські послуги для ФОП

мають навіть більше значення, ніж для компаній. Часто порівняно невеликий бізнес-підприємця не може фінансово дозволити собі на постійній основі утримувати відділ бухгалтерії, оскільки витрати на облік результатів діяльності можуть істотно впливати на прибутковість підприємця. Навіть за наявності в законодавстві спрощеного режиму оподаткування для підприємців, наприклад - єдиний податок, багато норм податкового законодавства є обов'язковими для виконання й для ФОП, які застосовують такий режим оподаткування. Так, наприклад, облік податку на додану вартість, кадровий та облік заробітної плати працівників, акциз з алкоголю та тютюну – для підприємців діють ті самі правила, що й для юридичних осіб. Окремо варто відзначити товарний облік для ФОП, обов'язковість ведення якого передбачена законодавством України для фізичних осіб – підприємців, платників податку на додану вартість; для фізичних осіб - підприємців, які використовують РРО у своїй господарській діяльності.

Автоматизація обліку для фізичних осіб – підприємців

може стати вирішенням багатьох питань: від напрацювання статистичної бази прийняття бізнес – рішень, до мінімізації витрат на сам облік. Причому за автоматизованого, грамотно налаштованого обліку підприємець незалежний від одного бухгалтера.

bottom of page