top of page

ВАРТІСТЬ БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ

Орієнтовну вартість послуг ви можете

переглянути в нашому прайсі.
 

Вартість залежить від системи оподаткування, обсягу господарських операцій, кількості

найнятого персоналу.
Ми дотримуємося індивідуального підходу до ціноутворення та максимально намагаємось оптимізувати Ваші витрати на систему обліку.

Інши послуги

Підготовка комплекту документів для кредитування

3000 грн на одну звітну дату

Розблокування податкових накладних розрахунків коригування до податкової накладних.

2000 грн до 5 шт.

Понад – по домовленості

Впровадження РРО/ПРРО первинне

2000 грн

Формування та подання звітності (одноразово) фізичної особи.

500 грн за звіт

на базі даних

Інші бухгалтерські послуги

Цей вид послуг має специфічний характері і може бути корисним певним категоріям бізнесу, або в певний момент часу. До переліку таких послуг можна віднести:

Підготовка пакету документів для кредитування бізнесу

часто, крім стандартних загальноприйнятих форм фінансової та податкової звітності, банки або інші фінансові установи просять надати додаткову аналітичну інформацію про стан справ бізнесу. За статистикою, досить велика частина потенційних позичальників не отримує доступу до кредитних ресурсів саме через нездатність підготувати таку аналітику.

Відновлення облікових даних попередніх періодів

потреба таких послуг виникає з різних причин: низька кваліфікація попередніх бухгалтерів, тривалий період відсутності обліку на підприємстві, форс - мажорні обставини тощо. Якими б не були причини, вихід один – відновлення обліку.

Тендерний супровід закупівель на стороні Учасника

підготовка якісних пропозицій для участі у тендерах будь-якої складності, своєчасне подання тендерної пропозиції у системі Prozoro. Реєстрація особистого кабінету, підготовка та завантаження документів тендерної пропозиції. Підготовка та завантаження документів переможця тендеру.

Внутрішній аудит (ревізія) стану облікової системи бізнесу

така послуга буде цікава власникам бізнесу та керівникам. Іншого способу перевірити рівень компетенції внутрішньої бухгалтерії та знизити податкові ризики – можливість несприятливих наслідків загальновідомих методів податкової оптимізації, що ускладнюють (аж до зупинки) діяльність платника податків, для керівника не існує.

Розблокування податкових накладних та розрахунків коригувань до них

на сьогодні такий вид бухгалтерських послуг став дуже актуальним, затребуваним та необхідним для бізнесу. Перекоси у фіскальному законодавстві у буквальному значенні слова – зупиняють роботу бізнесу. Масштаб проблеми призвів до того, що штатний бухгалтер фізично не може зробити такий обсяг роботи.

Послуги з архівування документів

хоча на сьогодні все більшої популярності набуває електронного документообігу, проблема несистематизованих необроблених архівів документів залишається актуальною для багатьох підприємств. Період мораторію на податкові перевірки лише збільшив обсяг документів, що підлягають зберіганню.

Кадровий облік, облік зарплати, військовий облік

цей вид бухгалтерських послуг найчастіше цікавить ФОП чи невеликі підприємства. Створити та утримувати окрему кадрову службу або відділ з обліку заробітної плати найнятих працівників досить затратний захід, кваліфікації єдиного бухгалтера на підприємстві, як правило, не вистачає, щоб вільно орієнтувати у цих питаннях, а штрафні санкції за порушення у цій галузі правовідношень дуже високі.

bottom of page